Мандрівну правозахисну експозицію презентують у Львові

28 вересня о 15:00 у Львові (Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького”, вул. Степана Бандери, 1, вхід із вул. Брюллова) відбудеться відкриття мандрівної правозахисної експозиції “Кожен має право знати свої права”

28 вересня о 15:00 у Львові (Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького”, вул. Степана Бандери, 1, вхід із вул. Брюллова) відбудеться відкриття мандрівної правозахисної експозиції “Кожен має право знати свої права”.

Експозиція «Кожен має право знати свої права» є мобільним навчально-методичним засобом і складається із 25 панелей, що містять стислі тексти та візуальну інформацію про цінності, принципи та окремі аспекти прав людини. Вона пропонується для використання в якості додаткового наочного методичного матеріалу в системі офіційної освіти, для освітніх, просвітницьких та інформаційних заходів і акцій недержавних організацій.

Виставка є своєрідним майданчиком для дискусії, навчання та дій спрямованих на підтримку та захист прав людини. Експозиція має декілька інформаційних частин: “Еволюція прав людини”, “Цінності прав людини”, “Окремі аспекти прав людини” та “Права дитини”.

28 вересня о 12:00 у книгарні “Є” (просп. Свободи, 7) відбудеться прес-конференція, присвячена виставці.

Виставка працюватиме 1-5 жовтня з 13 до 17 год. Вхід вільний. Екскурсії проводитимуться для організованих груп згідно попереднього запису за тел. 0631714048.

Контакти:
регіональний координатор роботи експозиції у Львові та Львівській області
Ніна Хома
063 171 40 48

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: