Мандрівний правозахисний кінофестиваль завітає до Сімферополя

3-21 грудня в Сімферополі відбуватиметься показ фільмів Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини “Docudays UA”

3-21 грудня в Сімферополі відбуватиметься показ фільмів Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини “Docudays UA”. Ініціативу підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Глядачів ознайомлять із картинами – переможницями 9-го Міжнародного фестивалю “Docudays UA”, а також призерами найвідоміших міжнародних кінофестивалів документального кіно. Окремою сторінкою фестивалю стане кіноальманах “Молоді про молодих”. Мультимедійний проект, який створили 15 режисерів-початківців, розповідає про життя молоді в пострадянських країнах. Серед спеціальних показів – фільми відомого режисера-документаліста Валерія Балаяна “Ностальгія по шибках” і “Історія без терміну давності”. У програму “Документальне кіно проти несправедливості” увійшов фільм естонського режисера Маріанни Каат “Шахта №8” про нелегальну працю дітей у шахтах Донеччини. Також сімферопольцям представлять цикл фільмів “Нові герої”. Це три документальні портрети звичайних українців. У кожного з них своя історія, але є і спільне – їхня боротьба з несправедливістю.

Програма

Контакти:
Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини
“Docudays UA”
Світлана Смаль
(044) 229 52 23
ssmal@docudays.org.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: