Мандрівна виставка “Кожен має право знати свої права” відкрилася в Сімферополі

У Сімферополі відкрилася мандрівна виставка “Кожен має право знати свої права” в межах Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”

У Сімферополі відкрилася мандрівна виставка “Кожен має право знати свої права” в межах Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”. Виготовлення експозиції та її перший пілотний тур здійснюються в межах проектів громадської організації “М’АРТ” та Української Гельсінської спілки з прав людини за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” та Норвезького гельсінського комітету. Регіональними партнерами виставки в Сімферополі є Кримський правозахисний центр “Дія”, Мережа правових приймалень Криму, а також Арт-центр “Карман”.

Екскурсоводами на виставці будуть школярі, які пройшли відповідну підготовку.

Виставка складається з кількох інформаційних блоків – “Еволюція прав людини”, “Цінності прав людини”, “Права дитини” й “Окремі аспекти захисту прав людини”.

Виставка працюватиме з 22 до 28 жовтня з 12:00 до 16:00 в Арт-центрі “Карман” (вул. Карла Маркса, 3, оф. 17 (у дворику)).

Контакти:
Всеукраїнська освітня програма
“Розуміємо права людини”
Олександра Дворецька
050 055 6 773
andvoretskaya@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: