Малозахищеним мешканцям Сумщини надають безоплатну правову допомогу

26 вересня в місті Лебедин (Сумська область) відбулася фахова майстерня “Сучасний стан надання безоплатної первинної правової допомоги органами місцевого самоврядування вразливим верствам населення”

26 вересня в місті Лебедин (Сумська область) відбулася фахова майстерня “Сучасний стан надання безоплатної первинної правової допомоги органами місцевого самоврядування вразливим верствам населення”. Захід провело Обласне об’єднання громадян “Усвідомлений вибір народу” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Представниця ООГ “Усвідомлений вибір народу” Світлана Дронік розповіла, що до 10 червня 2013 року при організації працюватиме громадська приймальня, у якій із понеділка по суботу з 10:00 до 17:00 малозахищені громадяни зможуть отримати безкоштовну правову допомогу. Також працюватимуть виїзні юридичні консультації на території Битицької сільської ради Сумського району та 30 сільських і селищних рад Лебединського району.

За підсумками фахових майстерень і поточного прийому громадян заплановано видати посібник із практичної допомоги населенню з актуальних питань правочину.

Представники ООГ “Усвідомлений вибір народу” роздали присутнім 30 буклетів із різних напрямів правочину, у тому числі зі схемою безоплатної правової допомоги населенню, типовим положенням про установу з надання безоплатної первинної допомоги.

Контакти:
Обласне об’єднання громадян “Усвідомлений вибір народу”
Світлана Дронік
066 58 06 881

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: