Малозабезпеченим мешканцям Сторожинця допоможуть вирішити проблему теплопостачання

Чернівецький міський центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу здійснює проект “Розвиток експертно-аналітичних ресурсів для вирішення проблеми теплопостачання вразливим категоріям населення м. Сторожинець Чернівецької області”

Чернівецький міський центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу здійснює проект “Розвиток експертно-аналітичних ресурсів для вирішення проблеми теплопостачання вразливим категоріям населення м. Сторожинець Чернівецької області”. Проект підтримує програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Проект передбачає формування експертно-аналітичної групи з 7 представників НУО, місцевого самоврядування, виконавчої влади, журналістів і фахівців у сфері ЖКГ. На основі документальних джерел та опитування всіх груп зацікавлених сторін буде здійснено всебічний аналіз проблеми, проведено низку консультацій, запропоновано можливі шляхи вирішення проблеми та підготовлено аналітичний документ із рекомендаціями та проектом рішення для розгляду Сторожинецької міської ради.

Надалі досвід експертної аналітичної групи буде поширено в інші райони.

За інформацією заступника голови Сторожинецької райадміністрації Миколи Крилюка, СДКМП “Міська тепломережа” раніше обслуговувала 1200 квартир, проте вже в червні 2011 року на балансі підприємства перебувало всього 329 споживачів. За його словами, собівартість теплоносія зросла в кілька разів, що призвело до підвищення тарифів для населення. Сторожинецька міськрада ухвалила рішення про ліквідацію тепломережі та переведення житлового фонду міста на індивідуальне опалення. Із 914 квартир (з урахуванням тих, які перейшли на автономне опалення в минулі роки) нині вже 618 підключено до газопостачання, у 72 квартирах встановлено електричне опалення, ще у 34 квартирах тривають роботи з установлення газового опалення, у 142 – електричного опалення.

Чернівецький міський центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу
(0372) 58 53 14
kuhigor@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: