Малі гранти для стипендіатів РОФ

Повідомляю Вас, що від сьогодні відкрито конкурс невеликих грантів для стипендіатів РОФ 2014-2015 н.р. заявки подаються до 20 липня.

До уваги стипендіатів Ромського освітнього фонду!

Повідомляю Вас, що від сьогодні відкрито конкурс невеликих грантів для стипендіатів РОФ 2014-2015 н.р. заявки подаються  до 20 липня. За посиланням нижче та в тексті листа нижче розміщена детальна інформація про програму. В додатку форма заявки та форма звітності (проміжна та фінальна). Програма фінансується спільно Ромською програмною ініціативою МФ “Відродження” та Ромським освітнім фондом.

Зацікавлені кандидати повинні надіслати свої заявки на електронною поштою на адресу: REFLHP_smallscaleprojects@romaeducationfund.org 

Гранти для невеликих проектів в рамках Програми „Право та гуманітарні дисципліни”

Інструкція щодо заповнення заявок на 2015 рік

Невеликі громадські проекти як компонент програми „Право та гуманітарні дисципліни” покликані зміцнити філософію участі в громадському житті з боку нинішніх стипендіатів програми „Право та гуманітарні дисципліни” і випускників  та надати їм можливість здобути досвід розробки і реалізації громадських проектів і таким чином допомогти ромським громадам розвинути ряд навиків, які стануть корисними для їхнього майбутнього особистого і професійного розвитку. Більш того, ці нові здобуті навики, що стосуватимуться в основному колективної роботи, управління, адміністрування, координування, бюджетування, моніторинг, оцінювання та звітування, допоможуть студентам з їхніми майбутніми кар’єрними прагненнями.

Невеликі громадські проекти в рамках програми „Право та гуманітарні дисципліни” можуть включати таку діяльність як мобілізація і розвиток громади, освітні літні табори для дітей та юнацтва, зарахування до дошкільних закладів та початкової школи, підготовка та розширення можливостей юнацтва і жінок, консультації та юридична допомога, ініціативи, спрямовані на охорону здоров’я, стимулювання підприємництва та зайнятості, кампанії з підвищення рівня обізнаності та роз’яснювально-пропагандистські кампанії, зосереджені на громадянських правах, громадянській реєстрації, роботі з виборцями та боротьбі з дискримінацією, сприяння співпраці між представниками місцевої громади та місцевих органів влади з приводу вирішення питань і проблем, що постають перед місцевою громадою. Невеликі громадські проекти націлені на ромські громади та можуть включати компонент, покликаний підвищити рівень обізнаності населення щодо проблем ромів та їхнього становища. Програма „Право та гуманітарні дисципліни” також буде рада пропозиціям, що надходитимуть стосовно проектів, які б фокусувалися на мобілізації колишніх і нинішніх стипендіатів програми „Право та гуманітарні дисципліни” для спілкування, взаємодії та співпраці в конкретному середовищі, в якому знаходяться випускники.

Максимальна сума, що надається на реалізацію невеликих проектів в рамках програми „Право та гуманітарні дисципліни”, становить 2 500 євро.

До заявки потрібно долучати наступні документи:

 • Звертаємо вашу увагу на те, що розглядатимуться лише ті заявки, які були заповнені в електронній формі.
 • Резюме кожного члена команди з реалізації невеликого проекту
 • Копії посвідчення особи або паспорта кожного члена команди з реалізації невеликого проекту.

В заявках необхідно чітко зазначати особу, яка є основним заявником, при чому така особа повинна бути нинішнім або минулим стипендіатом програми „Право та гуманітарні дисципліни”, а також посади та функції інших членів команди з реалізації проекту. В проекті необхідно вказувати основні категорії витрат та відповідні суми таких витрат, які повинні відповідати характеру проекту та тим діям, які планується виконувати. В разі, якщо проект буде обрано для фінансування, працівники програми „Право та гуманітарні дисципліни” вестимуть всю кореспонденцію з основним заявником та переказуватимуть суму гранту на його/її банківський рахунок.

Критерії прийнятності:

 • Було подано весь пакет документів для заявки разом з усіма документами, перерахованими вище;
 • Основний заявник повинен бути нинішнім або минулим стипендіатом програми „Право та гуманітарні дисципліни” (який отримував стипендію за програмою „Право та гуманітарні дисципліни” протягом принаймні одного з останніх п’яти навчальних років), а команда з реалізації проекту повинна складатися як мінімум з 3-х і максимум з 7-ми членів;
 • Інші члени команди з реалізації можуть бути нинішніми чи минулими стипендіатами програми „Право та гуманітарні дисципліни” або ж представниками громади, на яку націлений проект; просимо звернути увагу, що формування команди проекту декількома стипендіатами програми „Право та гуманітарні дисципліни”, вважатиметься перевагою.
 • Діяльність в рамках проекту потрібно планувати на такі дні та періоди, щоб це не суперечило академічним зобов’язанням тих членів команди, які є стипендіатами програми „Право та гуманітарні дисципліни”;

  Реалізація проекту повинна бути завершена до 15 листопада 2015 року.

Критерії відбору:

 • Актуальність запропонованих дій по відношенню до потреб ромської громади, на яку націлений проект;
 • Здійсненність проекту;
 • Чіткість встановленої цілі (цілей), діяльності та очікуваних результатів, а також адекватний розподіл функцій між членами команди з реалізації;
 • Чіткі індикатори, що використовуватимуться для оцінки досягнення цілей;
 • Відповідність бюджету.

Зацікавлені кандидати повинні надіслати свої заявки, які складатимуться з вищеперерахованих документів, електронною поштою на адресу: REFLHP_smallscaleprojects@romaeducationfund.org

Кінцевим строком подання заявок на отримання грантів для реалізації невеликих проектів в рамках програми „Право та гуманітарні дисципліни”, 20 липня 2015 року.

Контакти:  Олександр Шваюн, +380 (44) 461 95 00, shvaiun@irf.kiev.ua 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: