АНОНС: 28 квітня у Володимир-Волинському відбудеться майстер-клас з організації місцевої ініціативи

28 квітня у Володимир-Волинському для громадських активістів, представників місцевої влади, журналістів та всіх зацікавлених у темі відбудеться майстер-клас з використання інструменту прямої демократії, а саме – місцевої ініціативи. Захід проводить Волинський ресурсний центр розвитку місцевої демократії за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

28 квітня у Володимир-Волинському для громадських активістів, представників місцевої влади, журналістів та всіх зацікавлених у темі відбудеться майстер-клас з використання інструменту прямої демократії, а саме – місцевої ініціативи. Захід проводить Волинський ресурсний центр розвитку місцевої демократії за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Час проведення: 28 квітня, 16.00.

Місце проведення: м. Володимир-Волинський, приміщення редакції Інтернет-видання “БУГ” (вул. Ковельська, 74). Вхід з боку колишнього ДТСААФ.

Питання до обговорення:

– що таке місцева ініціатива і якою є процедура підготовки та подання проектів рішень до органів місцевої влади;

– як використання місцевої ініціативи змінює життя громад (приклади успішного застосування інструменту прямої демократії).

Спікери:

– Ірина Гайдучик, голова Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії;

– Михайло Шелеп, громадський активіст, політолог.

Зареєструватись на участь у заході можна до 20.00  27 квітня 2017 року за електронною адресою iryna.haiduchyk@gmail.com або ж зателефонувавши 095-6454655 або 073-0984330 Ірина Гайдучик.

Захід відбуватиметься в рамках реалізації проекту «Волинь – територія розвитку місцевої демократії», що реалізується Асоціацією підтримки та розвитку ОСББ та ОСН за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародний фонд “Відродження”.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: