АНОНС: 27 квітня майстер-клас з організації громадських слухань

27 квітня у Луцьку для громадських активістів, представників місцевої влади, журналістів та всіх зацікавлених у темі відбудеться майстер-клас з використання інструменту прямої демократії, а саме – громадських слухань. Захід проводить Волинський ресурсний центр розвитку місцевої демократії за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

27 квітня у Луцьку для громадських активістів, представників місцевої влади, журналістів та всіх зацікавлених у темі відбудеться майстер-клас з використання інструменту прямої демократії, а саме – громадських слухань. Захід проводить Волинський ресурсний центр розвитку місцевої демократії за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Час проведення: 27 квітня, 17:00.

Місце проведення: м. Луцьк, Молодіжний центр Волині (Градний узвіз, 6).

Питання до обговорення:

–  що таке громадські слухання і чим вони відрізняються від громадських обговорень;
–  нормативні акти, що регулюють проведення громадських слухань: місцева специфіка;
–  алгоритм організації громадських слухань.

Спікери:

–  Ірина Гайдучик, голова Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії;

– Михайло Шелеп, громадський активіст, політолог.

Зареєструватись на участь у заході можна до 18:00  26 квітня 2017 року за електронною адресою iryna.haiduchyk@gmail.com або ж зателефонувавши 095-6454655 або 073-0984330  Ірина Гайдучик.

Захід відбуватиметься в рамках реалізації проекту «Волинь – територія розвитку місцевої демократії», що реалізується Асоціацією підтримки та розвитку ОСББ та ОСН за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародний фонд “Відродження”.


 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: