Львів’янам розкажуть про європейські стандарти захисту пішоходів

21 травня з 10:00 до 13:00 у Львові (сесійна зала Львівської міської ради, площа Ринок, 1) відбудеться круглий стіл, присвячений запровадженню в Україні європейських стандартів захисту пішоходів

21 травня з 10:00 до 13:00 у Львові (сесійна зала Львівської міської ради, площа Ринок, 1) відбудеться круглий стіл, присвячений запровадженню в Україні європейських стандартів захисту пішоходів. Захід проводить ГО “Товариство учасників руху” та Громадська спілка захисту пішоходів “За безпеку пішоходів!” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі запрошено представників органів виконавчої влади й місцевого самоврядування, громадських організацій, бізнес-структур і засобів масової інформації.

Львів’янам презентують проект концепції Державної цільової програми з підвищення безпеки пішоходів в Україні на період до 2020 року, а також посібник “Стандарти Європейського Союзу щодо захисту пішоходів та практичні аспекти їх застосування в Україні”. Зі свого боку, львів’яни поділяться досвідом створення пішохідних зон і досвідом боротьби з незаконними паркуваннями.

Щорічно на українських дорогах гине близько 2000 пішоходів, і це є одним із найвищих показників у країнах європейського регіону. Зокрема, за перші 3 місяці 2013 року в Україні загинуло 335 пішоходів і 1901 було травмовано. Представники громадськості вважають, що більшість пішоходів, які загинули в ДТП, можна було б урятувати, якщо б держава більше уваги приділяла їх захисту й вихованню.

Більше про захист пішоходів можна почитати тут

Контакти:
Громадська спілка захисту пішоходів
“За безпеку пішоходів!”
Віктор Козоріз
050 20 19359
kozoriz@meta.ua

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: