Львів’янам надають безкоштовні правові консультації

У Львові відкрито Центр правової інформації та консультації “Юридична служба для львів’ян”

У Львові відкрито Центр правової інформації та консультації “Юридична служба для львів’ян”. Створення Центру ініціювало Громадське об’єднання “Самопоміч” за підтримки Львівської міської ради та програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Відтепер кожен мешканець Львова може отримати безкоштовні юридичні консультації під час прийому в будні з 10:00 до 17:00 у приміщенні Львівської міської ради (пл. Ринок, 1, каб.115). Консультанти центру також вестимуть прийоми в Центрах обслуговування мешканців районів міста. Рім того, у Центрі надають телефонні консультації на гарячій лінії 15-80.

При юридичній службі працюватиме правопросвітницька програма “Правова школа для львів’ян”, де мешканців учитимуть захищати свої права.

Керівник Центру Христина Зоряна зауважила: “Ми цим проектом зводимо людей: з одного боку це бідні верстви населення, які не мають коштів заплатити юристу, з іншого – це студенти старших курсів юридичних факультетів, яким важливий досвід. Ці люди активні, вмотивовані, готові допомагати тим, кому це потрібно. Для ефективності роботи на основі практик інших міст заплановано створити кластер адвокатів і правників, що допомагатимуть львів’янам у складних судових справах”.

Контакти: ГО “Самопоміч”, (032) 297 12 34, self-help@ukr.net

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: