Львівський Ресурсний центр для ОСББ оголошує набір на тренінги

ГО “Ресурсний центр об’єднань співвласників багатоквартирних будинків” оголошує набір учасників на тренінги зі створення й ефективної діяльності ОСББ

ГО “Ресурсний центр об’єднань співвласників багатоквартирних будинків” (Львів) оголошує набір учасників на тренінги зі створення й ефективної діяльності ОСББ. Проект “Підтримка діяльності ресурсного центру для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у Львівській області” підтримує програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Упродовж 2011 року Ресурсний центр для ОСББ проведе п’ять одноденних безкоштовних тренінгів у Львові для ініціативних груп зі створення ОСББ та для новостворених об’єднань.

Тренінги стосуватимуться законодавства щодо створення та налагодження ефективної роботи ОСББ (теоретичні та практичні аспекти), економічно-фінансового управління житловою нерухомістю та технічного обслуговування житлового фонду. Тренерами будуть експерти ГО “Ресурсний центр для ОСББ” та ЛМГО “Центр досліджень місцевого самоврядування”.

Заплановано, що участь у тренінгах візьмуть близько 75 осіб. Їх буде відібрано на конкурсних засадах.

Умовами відбору будуть:
– зацікавленість у створенні ОСББ;
– спроможність створити та керувати ОСББ;
– кількість квартир у майбутньому ОСББ;
– рекомендації від громадських організацій, сектору підтримки діяльності ОСББ Львівської міської ради та відділу житлово-комунального господарства Львівської обласної ради.

Перевагу буде надано ініціативним групам та представникам із районів області.

Анкети на участь у тренінгах слід надіслати до:
– 7 квітня (на тренінг 19 квітня);
– 4 травня (на тренінг 10 травня);
– 24 травня (на тренінг 1 червня);
– 14 червня (на тренінг 22 червня);
– 21 вересня (на тренінг 30 вересня).

Анкети можна безпосередньо занести в офіс організації чи надіслати на електронну пошту forym@osbb.com.ua. Адреса Ресурсного центру для ОСББ у Львівській області: Львів, вул. Смерекова, 2 (вхід з вулиці).

Учасникам тренінгів витрат на проїзд не відшкодовуватимуть.

Контакти: Ресурсний центр для ОСББ, (032) 298 73 85

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: