Львівським підприємцям розкажуть про особливості спрощеного оподаткування

8 грудня з 11:00 до 13:00 у Львові відбудеться семінар із роз’яснення положень 14-го розділу Податкового кодексу

8 грудня з 11:00 до 13:00 в малій сесійній залі Львівської обласної ради (вул. Винниченка, 8) відбудеться семінар із роз’яснення положень 14-го розділу Податкового кодексу. Захід проводить Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу “Фортеця” в межах проекту “Створення всеукраїнської юридичної служби з надання правової допомоги суб’єктам малого та середнього бізнесу” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час семінару буде надано роз’яснення щодо застосування нових норм законодавства про спрощену систему оподаткування та нові правила ведення бізнесу в 2012 році. До участі в семінарі запрошено представників ділових кіл і громадськості Львівщини, а також депутатів Львівської обласної та міської рад.

З 16:00 до 18:00 відбудеться круглий стіл із актуальних питань підприємництва. Там обговорюватимуть пропозиції щодо оподаткування, єдиного соціального внеску та пенсійного забезпечення працівників малого бізнесу.

ВОМСБ “Фортеця”
(044) 295 29 36
office@prodan.net.ua

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: