Львівським підприємцям надаватимуть безкоштовні юридичні консультації

У Львові надаватимуть безкоштовні юридичні консультації для підприємців. Про це повідомила начальник відділу економічного розвитку Львівської міської ради Вікторія Довжик.  

 

У Львові надаватимуть безкоштовні юридичні консультації для підприємців. Про це повідомила начальник відділу економічного розвитку Львівської міської ради Вікторія Довжик.

За її словами, цей проект здійснює аналітична організація «Центр досліджень місцевого самоврядування» за підтримки міськради та програми  “Верховенство права” Міжнародного фонду «Відродження», інформує «Вголос».

«В рамках реалізації програми «Сприяння підприємництву» у Львові протягом двох років проводяться безкоштовні навчання для підприємців, надання консультацій (на сайті міської ради та по телефону). Після спілкування з підприємцями ми зрозуміли, що для них дуже важливим є отримання фахових консультацій. Саме тому ми розробили цей проект», – пояснила чиновниця.

Як розповіла експерт Центру досліджень місцевого самоврядування Наталя Хлібороб, проект має на меті сприяти захисту права на підприємницьку діяльність у стосунках із органами влади, сприяти покращенню реалізації підприємницьких прав та інформувати громадян про способи захисту їх економічних прав.

«Маючи немалий досвід роботи у цій сфері, ми знаємо, як важко буває звичайному підприємцю чи громадянину захистити своє право, коли виникає конфлікт із органами влади. Адже саме органи влади найчастіше вирішують питання про права й обов‘язки громадянина, вони мають численний адміністративний апарат, а також правників, які можуть надати кваліфіковану допомогу. Бачачи економічну ситуацію в країні та недосконалість законодавства у сфері надання правових послуг та численні зміни в дозвільному законодавстві, ми вирішили впровадити таку ініціативу», – сказала експерт.

Юридичні консультації надаватимуть з 9:00 до 12:00 щовівторка та щочетверга за адресою: Львів, вул. Весняна, 4, каб. 5а.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: