Львівські експерти розроблять нову програму сприяння ОСББ

15 червня о 16:30 у Львові відбудеться засідання громадської робочої групи, присвячене обговоренню проекту нової редакції міської програми сприяння ефективному розвитку ОСББ

15 червня о 16:30 у Львові, у конференц-залі “Євроготелю” (вул. Тершаківців, 6), відбудеться засідання громадської робочої групи, присвячене обговоренню проекту нової редакції міської програми сприяння ефективному розвитку ОСББ. Захід організовує Інформаційно-правовий центр “Наше право” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у засіданні візьмуть громадські експерти та представники активних ОСББ Львова.

На думку керівника громадської робочої групи Андрія Глуховського, чинна програма підтримки ОСББ не відповідає теперішнім потребам і запитам ОСББ, дублює положення законодавчих актів, не закладає механізмів прозорості та підзвітності в реалізації місцевої політики стосовно розвитку ОСББ.

За його словами, група активної громадськості підготувала нову редакцію програми, а також проекти рішень міської ради для спрощення процедури надання прибудинкових територій, порядку проведення конкурсів для отримання фінансової підтримки для ОСББ, врегулювання питань “надавач – виконавець” комунальних послуг.

Експерти переконані, що впровадження на місцевому рівні практики участі громадськості в підготовці проектів локальних актів здатне суттєво вдосконалити правові можливості громади й ОСББ.

Охочим узяти участь в обговоренні слід попередньо зголоситися.

Контакти: ІПЦ “Наше право”, Андрій Глуховський, 096 382 38 26, hlukhovskyy@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: