Львівська обладміністрація врахує пропозиції громадськості щодо оприлюднення нормативно-правових актів

28 лютого тодішній голова Львівської обладміністрації Михайло Костюк видав доручення про врахування експертних пропозицій за результатами громадської експертизи оприлюднення нормативно-правових актів

28 лютого тодішній голова Львівської обладміністрації Михайло Костюк видав доручення про врахування експертних пропозицій за результатами громадської експертизи оприлюднення нормативно-правових актів. Експертизу здійснив Інформаційно-правовий центр “Наше право” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Більшість поданих пропозицій враховано облдержадміністрацією, і визначено відповідальних за їх виконання. Зокрема, до липня за участю громадськості має бути розроблено зміни до Порядку оприлюднення актів обласної державної адміністрації, якими буде встановлено чітку процедуру оприлюднення актів облдержадміністрації на її офіційному веб-сайті.

У положеннях про структурні підрозділи апарату обладміністрації та посадових інструкціях працівників визначать відповідальних за оприлюднення актів в офіційному друкованому виданні та на офіційному веб-сайті ОДА.

Крім того, керівництво ОДА розгляне можливість оприлюднення на офіційному веб-сайті назв і реквізитів внутрішньоорганізаційних актів, а також можливість створення спеціальної пошукової системи нормативно-правових актів. У законодавстві про доступ до інформації цих вимог немає, однак облдержадміністрація прислухалася до пропозицій громадськості.

Ознайомитися з результатами громадської експертизи можна на офіційному веб-сайті Львівської ОДА

Доручення голови Львівської ОДА

Контакти:
Інформаційно-правовий центр “Наше право”
(032) 236 70 49
nashepravo@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: