У Львові стартував 83-й Міжнародний Конгрес ПЕН-клубу

18-22 вересня у Львові проходитиме 83-й Міжнародний Конгрес ПЕН-клубу – однієї з найвпливовіших міжнародних неурядових організацій, яка вже майже століття об'єднує професійних письменників, редакторів і перекладачів у боротьбі за права людини.

18-22 вересня у Львові проходитиме 83-й Міжнародний Конгрес ПЕН-клубу – однієї з найвпливовіших міжнародних неурядових організацій, яка вже майже століття об’єднує професійних письменників, редакторів і перекладачів у боротьбі за права людини.

Міжнародний фонд «Відродження» сприяє проведенню цьогорічного Конгресу, оскільки  підтримка культурницьких та мистецьких проектів, які об’єднують людей з різним досвідом навколо універсальних цінностей та прав людини є одним із пріоритетів діяльності Фонду.

Ключова тема літературних та інтелектуальних дискусій 83-го Міжнародного Конгресу ПЕН-клубу – «Обстоювання правди в часи пропаганди».

У заходах візьмуть участь близько 230 відомих письменників, поетів, перекладачів, журналістів, істориків, публіцистів та редакторів із 101 країни світу. Серед зіркових гостей Конгресу: нобелівські лауреати Світлана Алексієвіч (Білорусь) і Герта Мюллер (Румунія-Німеччина), неодноразові нобелівські номінанти Адам Загаєвський (Польща), Пітер Померанцев (Велика Британія), Людмила Уліцька (Росія), Пол Остер (США), а також провідні українські автори Юрій Андрухович, Андрій Курков, Сергій Жадан.

Програма та новини 83-го Міжнародного Конгресу ПЕН-клубу у Львові є на офіційній сторінці форуму у Facebook: https://www.facebook.com/LvivPENCongress/

За додатковою інформацією можна звертатись до Ольги Гончар, координаторки з PR та комунікацій 83-го Міжнародного Конгресу ПЕН у Львові, +38 093 339 76 46, pressPENLvivCongress@gmail.com

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: