Луцькій міськраді пропонують ухвалити програму підтримки ОСН

17 липня Громадська рада при Луцькому міському голові ухвалила Програму сприяння діяльності та розвитку органів самоорганізації населення (ОСН) Луцька на 2013-2016 роки й рекомендувала її міськраді для затвердження

17 липня Громадська рада при Луцькому міському голові ухвалила Програму сприяння діяльності та розвитку органів самоорганізації населення (ОСН) Луцька на 2013-2016 роки й рекомендувала її міськраді для затвердження. Розробку документу ініціювала Асоціація підтримки та розвитку ОСББ та ОСН за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

“Якщо власники квартир у багатоповерхівках нашого міста можуть покращувати благоустрій будинків за допомогою створення ОСББ, програми підтримки яких уже понад рік діють у Луцьку, то питання благоустрою приватного сектору досі відкрите, адже наразі механізму, який сприяв би представленню їхніх об’єднаних інтересів на рівні місцевої влади, ще не відшліфовано. Таким дієвим механізмом я вважаю органи самоорганізації населення, які є представницькими органами громади й можуть виконувати контрольні функції. Ухвалення Програми сприятиме розвитку ОСН, а також дасть змогу залучати кошти на покращення благоустрою на окремих територіях, які вони охоплюють (будинках, вулицях, мікрорайонах)”, – наголосив президент Волинського Інституту Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив Петро Лавринюк, який був одним із розробників Програми.

Контакти:
Асоціація підтримки та розвитку ОСББ та ОСН
098 9 222 616
066 163 000 8
(0332) 2000 32
press.asossiation.osbb@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: