Луцький мер розповів про співпрацю з фондом “Відродження”

Луцький міський голова Микола Романюк розповів про співпрацю з Міжнародним фондом “Відродження”

10 лютого Луцький міський голова Микола Романюк звітував перед територіальною громадою про свою роботу впродовж 2011 року. Серед іншого він розповів і про співпрацю з Міжнародним фондом “Відродження”.

“У минулому році спільно було реалізовано кілька цікавих проектів. А у сфері молодіжної політики на спільне проведення конкурсу проектів було загалом виділено 300 тисяч гривень: по 150 тисяч дали й міська влада, і фонд “Відродження”, – сказав мер.

Міський голова також наголосив, що влада робить усе, щоб забезпечити доступ до інформації про свою діяльність. Її прозорість і відкритість до діалогу та співпраці стали одним із результатів проекту “Вдосконалення електронного врядування у виконавчих органах Луцької міської ради”, у межах якого було розроблено та впроваджено нову версію сайту. Цей проект Луцька міська рада реалізувала спільно з Волинською обласною громадською організацією “Фонд місцевого розвитку” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”. Нині сайт є головним джерелом інформації про діяльність влади – доступним, публічним і інформативним. Відтепер за його допомогою будь-хто може звернутися до міської ради, виконавчих органів, оформити запит на надання публічної інформації.

Микола Романюк наголосив на ще одному важливому завданні для міської влади – відкритті Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), мета якого – підвищити якість надання виконавчими органами послуг жителям міста. “Лише в минулому році у виконавчі органи міської ради звернулося понад 100 тисяч заявників, тобто кожний другий лучанин. Наша мета – сконцентрувати в одному місці максимальну кількість виконавчих органів, що надають послуги заявникам, та створити такі умови їх обслуговування, щоб кожний міг швидко вирішити своє питання й отримати необхідну послугу”, – сказав міський голова.

Для створення Центру надання адміністративних послуг ВОГО “Фонд місцевого розвитку” залучила кошти Міжнародного фонду “Відродження”. У межах проекту “Впровадження Центру муніципальних послуг у Луцьку як інноваційного механізму обслуговування громади міста” надано фінансування для проведення двох тренінгів для навчання майбутніх працівників ЦНАП з метою підвищення їх кваліфікації, облаштування 9 робочих місць в Центрі, здійснення ознайомлювально-навчальних поїздок у ті міста, де вже діють ЦНАП, проведення інформаційної кампанії для популяризації Центру серед населення, а також дослідження задоволеності замовників наданими муніципальними послугами у виконавчих органах Луцької міської ради.

Міжнародний фонд “Відродження”
(044) 486 24 74
pr@irf.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: