Луцьким ОСББ відшкодовуватимуть відсотки по кредитах на енергозбереження

У Луцьку підбили підсумки проекту “Мікрогранти на підтримку адвокаційних громадських ініціатив у м. Луцьку”

У Луцьку підбили підсумки проекту “Мікрогранти на підтримку адвокаційних громадських ініціатив у м. Луцьку”. Проект здійснювала Асоціація підтримки та розвитку ОСББ й ОСН за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У межах конкурсу було підтримано низку громадських ініціатив. Одна з найуспішніших – “Створення програми підтримки ОСББ у м. Луцьку”, який здійснювала Асоціація ОСББ “Лучани”. Щоб визначити основні проблеми, з якими найчастіше стикаються ОСББ, експерти провели опитування серед голів і членів об’єднань. За результатами цього опитування розробили положення програми й залучили до його лобіювання депутатів міської ради, де було створено тимчасову комісію з вивчення та покращення правового поля діяльності ОСББ. І вже наприкінці минулого року Програму сприяння діяльності ОСББ в місті Луцьку на 2012-2014 роки було ухвалено на сесії Луцької міської ради.
    
Вдало застосувавши методику адвокасі, Асоціація ОСББ “Лучани” пролобіювала також прийняття Луцькою міською радою Програми відшкодування відсоткових ставок за залученими в фінансових установах короткостроковими кредитами, що надаються об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельним кооперативам на реалізацію енергозберігаючих проектів в житлово-комунальному господарстві на 2012-2014 роки. Наразі розробляють Порядок відшкодування до цієї Програми.

Асоціація підтримки та розвитку ОСББ й ОСН
Людмила Вільчинська
(0332) 2000 32
l.vilchynska@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: