Луцьким ОСББ виділятимуть кошти з міського бюджету

У Луцьку відбулася робоча зустріч голів ОСББ за участю міських посадовців

11 травня в Луцьку відбулася робоча зустріч голів ОСББ за участю міських посадовців. Захід провели ОСББ “Росинка” та міськрада в межах проекту “Мікрогранти на підтримку адвокаційних громадських ініціатив у м. Луцьку”, який здійснює ВОГО “Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Напрацюваннями відділу розвитку ОСББ, реформування ЖКГ й економічного аналізу, який було створено в міськраді у грудні минулого року, поділилася його керівник Лариса Соколовська. За її словами, за недовгий час роботи вдалося налагодити ефективну роботу відділу та включити в його компетенцію максимум питань, що стосуються сприяння роботі об’єднань.

Ще одним здобутком для ОСББ стала «Програма сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на території міста Луцька на 2012-2014 роки», яку також затвердили минулого року. На впровадження програми з міського бюджету на цей рік виділено 550 тис. грн.

Наразі створено тимчасову комісію з вивчення проблемних питань і сприяння діяльності ОСББ та конкурсну комісію з відбору та затвердження проектів на фінансування заходів капітального ремонту в будинках, де створено об’єднання, за рахунок коштів міського бюджету в межах зазначеної Програми. За словами Лариси Соколовської, на розгляді комісії вже перебувають 46 проектів на залучення фінансування для капітального ремонту.

ВОГО “Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення”
Людмила Вільчинська
(0332) 2000 32
l.vilchynska@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: