Луцьких активістів запрошують на навчальні семінари зі створення ОСН

3 жовтня о 10:00 у Луцьку (коворкінг-центр “Репортер”, просп. Волі, 27, 4-й поверх) відбудеться семінар “Методи активізації громад і їх залучення до роботи ОСН за місцем проживання” в межах Правової школи для ініціативних груп зі створення ОСН

3 жовтня о 10:00 у Луцьку (коворкінг-центр “Репортер”, просп. Волі, 27, 4-й поверх) відбудеться семінар “Методи активізації громад і їх залучення до роботи ОСН за місцем проживання” в межах Правової школи для ініціативних груп зі створення ОСН. Захід проводить Асоціація підтримки та розвитку ОСББ та ОСН за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Про точну дату, час і місце проведення другого семінару (“Типові проблеми у створенні й організації діяльності ОСН та методи їх подолання”) буде повідомлено додатково.

Для участі в семінарах потрібно заповнити анкету та надіслати її на електронну адресу press.asossiation.osbb@gmail.com до 14:00 2 жовтня.

ОСН мають різні форми: це можуть бути будинкові, вуличні, квартальні комітети. Найбільш ефективною формою самоорганізації в містах експерти вважають квартальний комітет.

Контакти:
Асоціація підтримки та розвитку ОСББ та ОСН
098 9 222 616
066 163 000 8
(0332) 2000 32
press.asossiation.osbb@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: