Луцькі НУО отримають змогу втілити адвокаційні ініціативи

20 липня о 14:00 у Луцьку відбудеться презентація проекту “Мікрогранти на підтримку адвокаційних громадських ініціатив у м. Луцьку”

20 липня о 14:00 у Луцьку, у Волинському прес-клубі (вул. Шевченка, 14), відбудеться презентація проекту “Мікрогранти на підтримку адвокаційних громадських ініціатив у м. Луцьку”. Проект здійснює Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та органів самоорганізації населення (ОСН) за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Для громадських організацій, ініціативних груп, ОСН і ОСББ буде оголошено конкурс на отримання мінігрантів, спрямований на втілення адвокаційних громадських ініціатив і вирішення нагальних проблем громади. До участь запрошують представників засобів масової інформації, громадських організацій, ОСББ і ОСН.

Контакти: Асоціація підтримки та розвитку ОСББ і ОСН, Ірина Гайдучик, (0332) 2000 32, ira.tobi@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: