Луцькі експерти розглянуть механізми електронної демократії

4 квітня о 16:00 у Луцьку відбудеться засідання Громадського експертного клубу на тему “Механізми Е-демократії як інструмент розширення можливостей участі громади у прийнятті рішень”

4 квітня о 16:00 у приміщенні Луцької міської ради відбудеться засідання Громадського експертного клубу на тему “Механізми Е-демократії як інструмент розширення можливостей участі громади у прийнятті рішень”. Захід проводить ВОГО “Фонд місцевого розвитку” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасниками стануть працівники й депутати Луцької міської ради, громадські діячі, журналісти. Під час засідання вони поділяться думками та пропозиціями стосовно використання нових механізмів залучення громадськості міста до процесу прийняття рішень міськрадою, зокрема з використанням можливостей офіційного веб-сайту. Також запрошені експерти висловлять свою думку щодо доцільності впровадження механізмів Е-демократії в Луцьку.

Модератор заходу – виконавчий директор Центру політичного аналізу та виборчого консалтингу Михайло Шелеп.

ВОГО “Фонд місцевого розвитку”
(0332) 24 64 32
fmr_lutsk@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: