Луцькі експерти підсумують проект із розвитку ОСББ

12 жовтня в Луцьку відбудеться прес-конференція за підсумками проекту “Ресурсний центр для ОСББ у м. Луцьку”

12 жовтня в конференц-залі будинку культури Луцька відбудеться прес-конференція за підсумками проекту “Ресурсний центр для ОСББ у м. Луцьку”. Проект здійснював Волинський інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час проекту інститут сприяв адаптації луцьких ОСББ до реформування житлово-комунальної сфери, а також створенню дієвих механізмів професійного управління будинками, які перебувають на балансі ОСББ. Представникам ОСББ було надано правові, інформаційні, консультаційні та методичні послуги. Також мешканцям багатоквартирних будинків Луцька надавали юридичну допомогу з захисту прав і представлення інтересів у сфері ЖКГ.

У межах проекту було створено Школу ефективного управителя, де члени ОСББ навчалися тонкощів управління багатоповерховими будинками, знайомилися з нормативно-правовою базою та практичними методиками управління будинком.

Одним із найсуттєвіших напрацювань у межах проекту є організація Ради голів ОСББ – органу, який має легітимні повноваження відстоювати права ОСББ і компетенцію для внутрішнього й зовнішнього регулювання їхніх стосунків.

Волинський інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив
Петро Лавринюк
(0332) 78 59 66
vipgi@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: