Луцькі експерти підготують пропозиції щодо утилізації відпрацьованих ртутновмісних приладів

7 червня о 16:00 у Луцьку відбудеться круглий стіл “Обережно, ртуть, Або куди подіти відпрацьовані ртутновмісні прилади”

7 червня о 16:00 у Луцькій міській раді (каб. 105) відбудеться круглий стіл “Обережно, ртуть, Або куди подіти відпрацьовані ртутновмісні прилади”. Захід проводить Волинський Інститут Підтримки та Розвитку Громадських Ініціатив у межах проекту “Місто без ртуті”, що став одним із переможців конкурсу “Мікрогранти на підтримку адвокаційних громадських ініціатив у м. Луцьку”, який проводила Асоціація підтримки та розвитку ОСББ й ОСН за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники:
– начальник відділу екології міськради Борис Сорока;
– начальник управління охорони здоров’я Федір Кашель;
– директор департаменту житлово-комунального господарства Іван Кубіцький;
– начальник управління економіки Любов Ковпак;
– головний лікар міської санітарно-епідеміологічної станції Іван Ульчак.

Учасники заходу вироблять спільну позицію щодо покращення екологічної ситуації міста, підготують пропозиції щодо того, як зробити ланцюг від покупки до утилізації ртутновмісних приладів максимально екологічно сприятливим для жителів Луцька та нешкідливим для довкілля.

Волинський Інститут Підтримки та Розвитку Громадських Ініціатив
(0332) 78 59 66
vipgi@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: