Луцькі активісти вчилися створювати ОСББ

У Луцьку відбулася друга Школа для ініціативних груп зі створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у межах проекту “Ресурсний центр для ОСББ у м. Луцьку”

30 травня в Луцьку відбулася друга Школа для ініціативних груп зі створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у межах проекту “Ресурсний центр для ОСББ у м. Луцьку”. Захід організував Волинський інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Правники розповіли учасникам Школи про процес створення та реєстрації ОСББ, ознайомили з відповідною нормативно-правовою базою.

Представники ініціативних груп розповіли, що в багатьох будинках мешканці вже не вірять в ефективність ЖЕКів, але все ще з недовірою ставляться до ОСББ. Зважаючи на це, досвідчені представники ОСББ поділилися власним досвідом діяльності, а також запропонували консультаційну допомогу “новачкам”.

Контакти: Волинський інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив, Петро Лавринюк, (0332) 78 59 66, vipgi@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: