Луцькі активісти розглянуть механізми розвитку ОСББ

11 травня о 14:30 у Луцьку відбудеться робоча зустріч голів ОСББ Луцька

11 травня о 14:30 у приміщенні Луцької міської ради відбудеться робоча зустріч голів ОСББ Луцька. Захід проводять ОСББ “Росинка” та міськрада в межах проекту “Мікрогранти на підтримку адвокаційних громадських ініціатив у м. Луцьку”, який здійснює ВОГО “Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Зустріч має на меті розглянути механізми подальшого розвитку ОСББ.

На зустрічі про свою діяльність розповість відділ розвитку ОСББ, реформування ЖКГ й економічного аналізу міськради, який було створено наприкінці 2011 року.

Запрошені:
– Луцький міський голова Микола Романюк;
– заступник міського голови Лариса Соколовська;
– депутат Луцької міськради Роман Бондарук;
– президент Волинського інституту підтримки та розвитку громадських ініціатив Петро Лавринюк;
– голова Асоціації ОСББ “Лучани”;
– голова ОСББ “Росинка” Лілія Слупачик.

Учасники зустрічі також обговорять нові законодавчі ініціативи щодо ОСББ, розглянуть Програму підтримки ОСББ від Громадського ресурсного центру для ОСББ, обговорять перспективи створення обласної Ради голів ОСББ та розкриють інформацію про конкурс міської ради на найкраще ОСББ у Луцьку.

ВОГО “Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення”
Людмила Вільчинська
(0332) 2000 32
l.vilchynska@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: