Луцькі активісти почали контролювати якість доріг

Завдяки адвокаційним ініціативам громадськість може контролювати якість дорожнього покриття в Луцьку

Завдяки адвокаційним ініціативам громадськість може контролювати якість дорожнього покриття в Луцьку. Про це 10 вересня на черговому засіданні Волинського адвокаційного клубу розповіли представники ГО “Луцькі дороги”. Клуб створено в межах проекту “Територія позитивних змін”, який здійснює Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

За словами Андрія Осіпова, керівника ГО “Луцькі дороги”, за місяць роботи громадської організації було складено та направлено до відповідних органів 201 акт про пошкодження доріг в обласному центрі. “Якщо не буде реакції на наші звернення й зазначених нами об’єктів не ремонтуватимуть, будемо позиватися до суду”, – пообіцяв він.

Андрій Осіпов також закликав повідомляти про пошкодження телефоном 099 11 86 226, писати на електронну скриньку громадської організації lutsk.road@gmail.com або залишати повідомлення на сторінці “Луцьких доріг” у мережі “Facebook”. За його словами, найближчим часом планується розширити можливості для інформування та зворотного зв’язку через додаткові інформаційні ресурси.

Фото з засідання

Контакти:
ГО “Луцькі дороги”
099 11 86 226
lutsk.road@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: