Луцька влада почала запроваджувати електронне врядування

У Луцьку впроваджують систему електронного документообігу el-dok та нову версію офіційного веб-сайту міської ради

Завдяки запровадженню електронного врядування в Луцьку виграють насамперед мешканці міста. Про це заявив міський голова Микола Романюк під час робочої наради з питань реалізації проекту “Вдосконалення електронного урядування у виконавчих органах Луцької міської ради”, який реалізує ГО “Фонд місцевого розвитку” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Відповідальні за реалізацію проекту поінформували міського голову про впровадження системи електронного документообігу el-dok (розробник – фірма “Zeto”, Люблін) та нової версії офіційного веб-сайту Луцької міської ради. Учасники наради домовилися про організацію навчань для адміністраторів і працівників міської ради.

За словами учасників наради, особливої уваги потребують робота зі зверненнями громадян, під’єднання комунальних підприємств міста до системи електронного документообігу, навчання працівників міської ради та популяризація офіційного веб-сайту. “Ми зацікавлені в подальшій ефективній реалізації проекту з електронного врядування й максимально зробимо все, щоб перевести документообіг в електронний варіант і автоматизувати нашу роботу, адже це не лише зекономить час працівників міської ради та бюджетні кошти, а й покращить лучанам доступ до необхідної інформації”, – підкреслив Микола Романюк.

Контакти: Фонд місцевого розвитку, (0332) 24 64 32, fmr_lutsk@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: