Луцька міськрада ухвалила програму підтримки ОСББ, розроблену за сприяння громадськості

Луцька міська рада ухвалила Програму сприяння діяльності та функціонування ОСББ

28 грудня Луцька міська рада ухвалила Програму сприяння діяльності та функціонування ОСББ. У розробці документу брала участь Асоціація ОСББ “Лучани” за сприяння програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження” й Асоціації підтримки та розвитку ОСББ та ОСН.

“Програма сприяння діяльності та функціонування ОСББ на території Луцька є тією базою, від якої розпочнеться підтримка ОСББ. До неї увійшли основні питання діяльності та фінансування проектів ОСББ. Плануємо працювати в одному напрямі: поширення в місті інформації про позитивний досвід діяльності ОСББ, проведення конкурсів на найкраще ОСББ, проведення тренінгів, семінарів, які вдосконалять нашу працю, та будемо вирішувати проблемні питання з інспекціями та монополістами єдиним фронтом”, – сказала голова Асоціації ОСББ “Лучани” Юлія Сабатюк, яку цитує ProOSBB.info.

Також у Програмі закладено створення у 2012 році відділу сприяння ОСББ у складі департаменту ЖКГ Луцької міськради. У відділі працюватиме юрист, економіст і інженер.

За словами директора департаменту ЖКГ Івана Кубіцького, на створення та підтримку діяльності ОСББ в Луцьку заплановано впродовж трьох років виділити 9 мільйонів гривень, зокрема у 2012 році – 2 мільйони.

У Луцьку діє 94 ОСББ.

Асоціація підтримки й розвитку ОСББ та ОСН
(0332) 2000 32
aprosbb@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: