Луцька громадськість обговорить концепцію центру адмінпослуг

26 січня об 11:00 у Луцьку відбудеться круглий стіл “Громадське обговорення Програми створення Центру надання адміністративних послуг”

26 січня об 11:00 у Луцьку, у конференц-залі готелю “Україна” (вул. Словацького, 2), відбудеться круглий стіл “Громадське обговорення Програми створення Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП)”. Захід проводять Фонд місцевого розвитку й Центр політичного аналізу та виборчого консалтингу в межах проекту “Впровадження Центру муніципальних послуг у Луцьку як інноваційного механізму обслуговування громади міста” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі запрошують представників виконавчих органів міськради, місцевих громадських організацій та об’єднань, активних мешканців міста.

Під час круглого столу працівники міської ради презентуватимуть громадськості Програму створення ЦНАП, основні завдання та механізм діяльності ЦНАП.

Участь у заході візьмуть члени робочої групи зі створення ЦНАП:
– Лариса Карп’як, начальник відділу звернень громадян Луцької міськради;
– Андрій Маруняк, директор комунального підприємства “Луцькмістобуд”;
– Петро Верзун, голова Фонду місцевого розвитку.

Охочим узяти участь у заході слід до 16:00 25 січня надіслати підтвердження в довільній формі на адресу електронної пошти mike.shelep@gmail.com з зазначенням у темі “На круглий стіл”.

Фонд місцевого розвитку
(0332) 24 64 32
fmr_lutsk@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: