Луганський Ресурсний центр для ОСББ звітуватиме у прямому ефірі

10 листопада о 19:30 у Луганську відбудеться прес-конференція в межах проекту “Створення Луганського міського ресурсного центру для розвитку ОСББ “Господарюємо разом!”

10 листопада о 19:30 у прямому ефірі луганського телеканалу “ЛОТ” (вул. Коцюбинського, 25) відбудеться прес-конференція в межах проекту “Створення Луганського міського ресурсного центру для розвитку ОСББ “Господарюємо разом!” Захід проводять Луганська обласна фундація “Регіон і громада” та телеканал “ЛОТ” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У заході візьмуть участь представники управління житлово-комунального господарства обладміністрації, міської ради, ОСББ, ЗМІ, робочої групи проекту, Ресурсного центру.

Питання, які заплановано обговорити:
– мета, завдання й результати проекту;
– проблеми створення ОСББ у Луганську та містах Луганської області, шляхи їх вирішення;
– роль Ресурсного центру у створенні нових ОСББ в Луганській області;
– подальші кроки діяльності Ресурсного центру для ОСББ.

Луганська обласна фундація “Регіон і громада”
Наталія Бойко
(0642) 93 24 59
n.boyko.i@rambler.ru

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: