Луганські ОСН налагодили співпрацю з міською владою

30 листопада в Луганську відбулася перша міська конференція органів самоорганізації населення (ОСН)

30 листопада в Луганську відбулася перша міська конференція органів самоорганізації населення (ОСН). Захід провела ЛОГО “Громадська ініціатива Луганщини” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Головною темою обговорення стало виконання Комплексної програми розвитку органів самоорганізації населення міста Луганська на 2012-2015 роки.

“Органи самоорганізації населення справді є частиною місцевого самоврядування. Луганчани свідомо об’єднуються разом, щоб вирішувати проблеми своїх територій, щоб робити своє життя й життя своїх сусідів кращим. Ця робота є великою допомогою для Луганської міської ради”, – сказав під час відкриття міський голова Сергій Кравченко. Він наголосив, що міська рада зацікавлена в подальшій плідній співпраці з ОСН.
 
Оксана Терещенко, начальниця управління міськради з питань внутрішньої та інформаційної політики, представила доповідь про виконання Програми розвитку ОСН Луганська за перший рік. Цього року з міського та районних бюджетів ОСН отримали 953 тис. грн.

“За останні два роки в Луганську домоглися значного прогресу в розвитку органів самоорганізації населення. За такий короткий час у місті кардинально змінилася політика щодо ОСН, вони стали партнерами міської влади”, – зазначив директор програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження” Олексій Орловський.

Контакти:
ЛОГО “Громадська ініціатива Луганщини”
Тетяна Кіріллова
lekotan@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: