Луганські ОСББ вирішили об’єднатися та звернутися до влади

У Луганську відбулися семінари-тренінги “Інституційні та законодавчі аспекти функціонування ОСББ”

18-19 серпня в Луганську відбулися семінари-тренінги “Інституційні та законодавчі аспекти функціонування ОСББ”. Заходи організувала Луганська обласна фундація “Регіон і громада” в межах проекту “Створення Луганського міського ресурсного центру для розвитку ОСББ “Господарюємо разом!” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники заявили про необхідність об’єднання ОСББ, а також вирішили звернутися до міської влади для вирішення першочергових проблем. ГО “Луганський Ресурсний центр для ОСББ “Господарюємо разом!” стане ядром такого об’єднання та візьме на себе ініціативу звернення до органів влади. Так, питання про визначення виконавця комунальних послуг є одним із першочергових.

Контакти: Луганська обласна фундація “Регіон і громада”, (0642) 93 24 59, nataly@amu.dsip.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: