Луганські експерти розробили проект звіту щодо бюджетів міст

Луганський обласний центр політичних і соціологічних досліджень “Політсоціум” розробив проект Порядку публічного подання інформації про виконання бюджету

Луганський обласний центр політичних і соціологічних досліджень “Політсоціум” розробив проект Порядку публічного подання інформації про виконання бюджету. Документ підготовано в межах проекту “Моніторинг публічних звітів про виконання бюджету органами місцевого самоврядування Луганської області”, який центр реалізує за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Центр пропонує органам місцевого самоврядування міст затвердити Порядок рішенням виконавчого комітету. У містах Антрацит і Петровське цей документ уже затверджено. У місті Рубіжне проведено громадські слухання, на яких було обговорено процедуру звітування стосовно виконання бюджету перед громадою. Рішенням громадських слухань виконкому рекомендовано прийняти документ.

Проект охоплює міста Луганськ, Краснодон, Свердловськ, Ровеньки, Антрацит, Красний Луч, Петровське, Алчевськ, Брянка, Стаханов, Лисичанськ, Рубіжне.

Бюджетний кодекс України (ст. 28) передбачає щорічне публічне подання інформації про виконання місцевих бюджетів до 20 березня року, що настає за звітним. Але більшість органів місцевого самоврядування цих відомостей не надають або обмежуються формальними відписками.

Контакти: “Політсоціум”, Володимир Іванов, (0642) 52 81 31, politsocium@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: