Луганські активісти видали брошуру, присвячену діяльності ОСН

У Луганську вийшла друком брошура “Діяльність ОСН на Луганщині: проблеми та потреби громадських активістів”

У Луганську вийшла друком брошура “Діяльність ОСН на Луганщині: проблеми та потреби громадських активістів”. Її видала ГО “Центр європейських ініціатив Луганщини” в межах проекту “Підвищення ефективності діяльності органів самоорганізації населення Луганської області” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У виданні розглянуто проблеми та потреби органів самоорганізації населення (ОСН), законодавчу та ресурсну базу діяльності ОСН, інструменти впливу на владу, роботу зі ЗМІ, використання Інтернету та “нових медіа” в роботі ОСН.

“Метою цього видання є широке інформування громадськості про проблеми та потреби активістів ОСН, надання їм практичних навичок роботи з органами влади та впровадження інструментів новітніх медіа у своїй роботі”, – пояснив голова Центру Максим Міхальков.

Посібник буде корисний представникам громадських організацій, членам органів самоорганізації населення, журналістам місцевих ЗМІ.

Контакти: Центр європейських ініціатив Луганщини, Максим Міхальков, 066 269 83 65, eurocentr.lugansk@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: