Луганські активісти домоглися створення пішохідних переходів на аварійно небезпечних дорогах

Міська влада Луганська погодилася створити додаткові пішохідні переходи та нанести відповідну розмітку на аварійно небезпечних ділянках вулиць

Міська влада Луганська погодилася створити додаткові пішохідні переходи та нанести відповідну розмітку на аварійно небезпечних ділянках вулиць. Відповідна ініціатива ОСН “Позитив” стала одним із переможців конкурсу адвокаційних проектів, який проводив Луганський міський осередок ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

За словами першого заступника міського голови Маноліса Пілавова, розмітку 10 пішохідних переходів на вулицях Галицького та Волгоградській буде включено до плану робіт на поточний квартал. Активісти ведуть переговори з ДАІ та управлінням ЖКГ міськради щодо погодження та встановлення дорожніх знаків.

Дороги на згаданих вулицях не мають регульованих переходів, а на узбіччях багато дерев, які ускладнюють огляд водіям. На цій ділянці дороги неодноразово відбувалися ДТП, про що свідчить отримана активістами інформація від ДАІ.

Контакти:
ОСН “Позитив”
Ірина Критченко
050 977 60 77

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: