Луганська влада підтримала громадську ініціативу з інвентаризації культурної спадщини

30 травня розпорядженням Луганського міського голови створено комісію з перегляду переліку пам'яток історії та культури та їх інвентаризації

30 травня розпорядженням Луганського міського голови створено комісію з перегляду переліку пам’яток історії та культури та їх інвентаризації. До складу комісії увійшов Євген Черних, голова ради ГО “Луганська археологічна спілка”, яка ініціювала її створення. Проект спілки став одним із переможців конкурсу адвокаційних ініціатив, який проводив Луганський міський осередок ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У роботі комісії візьмуть участь представники відділів із питань охорони культурної спадщини, управління екологічної безпеки та ЖКГ Луганської міської ради.

Контакти:
ГО “Луганська археологічна спілка”
095 479 60 01
laspilka@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: