«Луганська правова фундація» провела навчальні семінари для співробітників міліції

19 червня 2010 року на базі Луганського державного університету внутрішніх справ РГО «Луганська правова фундація» провела два навчальні семінари для співробітників міліції. У заході взяли участь 20 співробітників чергових частин міліції Луганської області.

Під час першого семінару були розглянуті питання, пов’язані з дотриманням прав людини під час застосування заходів примусу, крім того, увагу співробітників міліції було зосереджено на недопустимості застосування катувань, нелюдського чи такого, що принижує гідність, поводження. За допомогою тренера (О.М. Терських) слухачами були проаналізовані окремі прецеденти Європейського суду з прав людини, пов’язані з порушенням прав людини правоохоронними органами.

Під час другого семінару, співробітникам чергових частин тренером (О.М. Беницький) були роз’яснені питання, спрямовані на вдосконалення діяльності органів внутрішніх справ щодо прийому, реєстрації та розгляду заяв та повідомлень про злочини та правопорушення, що вчинені або готуються, та був проаналізований закордонний досвід реєстраційної роботи правоохоронних органів.

Заходи відбулися в межах реалізації проекту “Сприяння реформуванню кримінальної юстиції України”, за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Контактна особа: Олексій Беницький, a4u4@rambler.ru

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: