Літня школа в м. Одеса 27-31 травня 2019 рок

З 27 по 31 травня 2019 року в м. Одесі відбулася довгоочікувана Літня школа з питань раннього втручання. Метою школи був обмін досвідом впровадження та надання послуги РВ, яким ділилися представники 4 пілотних регіонів України.

З 27 по 31 травня 2019 року в м. Одесі відбулася довгоочікувана Літня школа з питань раннього втручання. Метою школи був обмін досвідом впровадження та надання послуги РВ, яким ділилися представники 4 пілотних регіонів України, а саме, Одеської, Харківської, Закарпатської і Львівської областей; а також батьками, які виховують дітей з особливими потребами, представниками громадських організацій та держустанов.

Організатором заходу є Одеська обласна організація медико-психолого-педагогічної допомоги «Здорове суспільство» при всебічній підтримці Міжнародного фонду «Відродження».

Учасниками заходу були: команди РВ Одеси, Харкова, Львова та Ужгорода, ГО «Особливі діти», представники місцевих органів самоврядування чотирьох пілотних регіонів, Виконавчий директор Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України Наталія Скрипка, представник Міжнародного фонду OSF Нурбек Телішалієв та експерти проекту TWINNING.

По закінченню 5 днів, командами РВ Одеси, Харкова, Львова та Ужгорода були презентовані технології та власні наробки у сфері РВ, також обговорювалися результати спільної роботи проекту «Твінінг» Міністерства соціальної політики України, і, мабуть найголовніше, – було презентовано меморандум «Яку саме модель РВ ми впроваджуємо в Україні», крім цього, представники команд і громадських організацій в рамках робочого візиту відвідали м. Овідіопіль та Красносільську ОТГ, а також побували на батьківській конференції «Разом ми сила».

Метою проведення заходів в рамках Літної школи 2019 в Одесі, яка проводиться ГО «Здорове суспільство» при всебічній підтримці Міжнародного фонду «Відродження», є реалізація проекту «Зміцнення мережі ECI в Україні шляхом розробки національних команд тренерів та підвищення професійної спроможності постачальників послуги раннього втручання в Харківській, Одеській, Закарпатській та Львівській області», який був підтриманий Міжнародним фондом «Відродження»; а також узгодження моделі раннього втручання і презентація узгодженої моделі на національному рівні та підписання меморандуму.

Олексій Шейк-Сейкін alshein28@gmail.com т. +38(063)426-03-91

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: