Лікування наркозалежності в Україні та оцінка його ефективності

Звіт про дослідження лікування наркозалежності в Україні та оцінка його ефективності, підготовлений в рамках проекту Всеукраїнської наркологічної асоціації (ВНА) за фінансової підтримки Міжнародної  програми зменшення шкоди (IHRD) Інституту відкрите суспільство і Уряду Канади через Канадське агентство міжнародного розвитку (CIDA). Автори звіту: Вієвський А.М., канд..мед.наук, Президент ВНА, Дворяк С.В,, канд..мед.наук, науковий співробітник ВНА, Синяк С.В., координатор проекту, науковий співробітник ВНА.  

Звіт про дослідження лікування наркозалежності в Україні та оцінка його ефективності, підготовлений в рамках проекту Всеукраїнської наркологічної асоціації (ВНА) за фінансової підтримки Міжнародної  програми зменшення шкоди (IHRD) Інституту відкрите суспільство і Уряду Канади через Канадське агентство міжнародного розвитку (CIDA).

Автори звіту: Вієвський А.М., канд..мед.наук, Президент ВНА, Дворяк С.В,, канд..мед.наук, науковий співробітник ВНА, Синяк С.В., координатор проекту, науковий співробітник ВНА.

Звіт про дослідження

Олена Кучерук, Координатор полісі-компонента програми “Зменшення шкоди”
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: kucheruk@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема 44, оф. 4

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: