Kyiv Smart City Forum 2015

2-3 жовтня на території НСК "Олімпійський" відбудеться Kyiv Smart City Forum 2015.

2-3 жовтня на території НСК “Олімпійський” відбудеться Kyiv Smart City Forum 2015.

Форум є логічним розвитком та продовженням ініціативи Kyiv Smart City, яка має на меті перетворення Києва на “розумне” місто, створивши інноваційну цифрову інфраструктуру, яка щоденно покращуватиме життя киян.

В рамках заходу відбудуться виступи та панельні дискусії представників міської влади, бізнесу, міжнародних та громадських організацій. Запрошені і мери європейських міст, які вже роками успішно впроваджують ідеологію smart city.

Kyiv Smart City Forum 2015 стане унікальним майданчиком для спілкування між представниками влади,  ІТ-бізнесу, розробниками мобільних додатків, студентами та киянами з активною громадянською позицією. І ми вислухаємо думку кожного, кому небайдужа подальша доля міста.

Окрім обговорень та виступів широкому загалу будуть презентовані останні розробки команди Kyiv Smart City та приклади технологічних рішень, які вже дуже скоро з’являться на київських вулицях.

Програма форуму та детальна інформація

ЗАХОДИ будуть заплановані на 2 дні:

1-й день – відкриття, заходи організовані тільки для кола учасників, виступ представників міської влади;проведення конференцій, демонстрація рішень, виступи, презентації учасників, відкриття для широкої публіки.

2й – інтерактивні, розважальні заходи. У демо-зоні кожен з учасників зможе представити свої рішення для міста (інфраструктурні, організаційні) в рамках руху «Київ Смарт Сіті».

Ініціатива Kyiv Smart City реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Контакти:Kyiv Smart City Forum

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: