КВУ представить результати діяльності Центрів права на Одещині

Сьогодні, 25 березня, о 12:00 в Одесі буде представлено перші результати діяльності Центрів права в Одеській області

Сьогодні, 25 березня, о 12:00 в Одесі, у прес-центрі “Паритет” (пров. Семафорний, 4, торговий центр “Середньофонтанський”, 3-й павільйон, 2-й поверх), відбудеться прес-конференція Одеської обласної організації ВГО “Комітет виборців України” (КВУ) “Місцеві ради: перезавантаження”. Під час заходу буде представлено перші результати діяльності Центрів права в Одеській області, які працюють з початку року в межах ініціативи “Посилення правових можливостей бідних верств населення” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Теми прес-конференції:
– Політична структура місцевих рад регіону. Які партії отримали найбільше депутатських мандатів у місцевих радах регіону, які позиції “нових” політичних проектів, наскільки оновився персональний склад рад тощо;
– Аналіз регламентів Одеської обласної та міської рад. Чи враховують нові регламенти місцевих рад інтереси виборців (прийом виборців, процедури звітності)? Чи забезпечено відкритість інформації про діяльність рад? Що пропонує змінити в регламентах КВУ?
– Аналіз передвиборчих програм політичних сил, що входять до складу Одеської обласної та міської рад. Відмінності програм 2010 року від програм 2006-го. Які політичні сили не мають програм? Що партії обіцяють одеситам і яким проблемам вони приділили найбільше уваги?
– Результати моніторингу прийому виборців депутатами та партіями (Одеська обласна та міська ради). Хто і як веде прийом виборців, хто ще не почав прийому виборців?
– “Сайт для місцевої ради – реальність”. Презентація шаблону типового сайту для місцевої ради, розробленого КВУ;
– Презентація нового проекту КВУ з моніторингу діяльності місцевих рад, політичних сил і депутатів в Одеській області.

Контакти: Одеська обласна організація КВУ, (048) 716 40 18, (048) 716 46 83, odesakvu@ukr.net

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: