“Кухня соціального підприємництва”: тренінг

12-13 листопада у Школі соціальної роботи Національного університету “Києво-Могилянська академія” відбуватиметься тренінг “Кухня соціального підприємництва – ІІІ”

12-13 листопада у Школі соціальної роботи Національного університету “Києво-Могилянська академія” відбуватиметься тренінг “Кухня соціального підприємництва – ІІІ”. Захід проводить Всеукраїнський ресурсний центр розвитку соціального підприємництва “Соціальні ініціативи” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Тренер-кухар – Василь Назарук, керівник центру “Соціальні ініціативи”.

Програма тренінгу включатиме рецепти приготування успішних соціальних підприємств (інгредієнти, спосіб приготування), СПеції, якими можна їх приправляти, та багато інших СПеціальних кухарських секретів.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Витрати, пов’язані з дорогою, проживанням і харчуванням, учасники покривають самостійно.

Кількість учасників тренінгу є обмеженою (16 осіб). Для участі в тренінгу слід заповнити аплікаційну форму та надіслати її до 1 листопада на електронну адресу nazaruk@socialbusiness.in.ua.

Контакти:
Всеукраїнський ресурсний центр розвитку соціального підприємництва
“Соціальні ініціативи”
Василь Назарук
nazaruk@socialbusiness.in.ua

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: