Круглий стіл Функціональна «Децентралізація в Україні»

18 грудня, 10:00, м. Одеса (вул. Генуезька, 22) Інститут громадського суспільства за підтримки міжнародного фонду «Відродження» та під егідою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

18 грудня, 10:00, м. Одеса (вул. Генуезька, 22)

Організатор: Інститут громадського суспільства за підтримки міжнародного фонду «Відродження» та під егідою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Питання, що будуть розглянуті:

  • Чому децентралізація влади необхідна саме зараз?
  • Які можливості та механізми децентралізації влади?
  • Роль громади та громадян в процесах децентралізації влади?

Провідні українські експерти з питань реформування місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, бюджетної системи тощо запрошують громадських активістів, представників бізнесу, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, молодіжних, наукових організацій та ЗМІ до відкритого діалогу про реформу децентралізації влади в Україні.

Круглий стіл в Одесі є п’ятим із серії регіональних круглих столів, в рамках яких організатори сподіваються обмінятись думками з аудиторією з заявлених питань для кращого розуміння потреб регіону експертами та для обговорення найактуальніших питань, що до майбутнього законодавчого регулювання адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування.

Під час панельної дискусії експертами коротко будуть презентовані основні засади майбутньої реформи децентралізації, принципи, що лягли в основу законопроектів щодо реформування місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою та децентралізації влади.

В другій частині заходу учасники, разом з експертами, спробують дійти до витоків нагальних проблем громад та згенерувати рішення, що дозволять країні стати на шлях реформування влади.

Під час заходу обмін думками, генерацію ідей та рішень очолять загальновідомі експерти та громадські діячі:

Анатолій Ткачук, директор з науки Інституту громадянського суспільства;

Юрій Ганущак, директор Інституту Розвитку Територій;

Сергій Шаршов, директор Департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації.

 

Довідки за тел. 067-485-85-77

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: