Круглий стіл з питань юридичної допомоги ВПО

24-го вересня 2015 року о 17:00 за адресою: м. Харків, вул. Дмитрівська, 25, 2-й поверх, в рамках проекту «Станція Права» відбудеться круглий стіл з питань оформлення документів, актів цивільного стану (свідоцтво про народження, шлюб, смерть).

24-го вересня 2015 року о 17:00 за адресою: м. Харків, вул. Дмитрівська, 25, 2-й поверх, в рамках проекту «Станція Права» відбудеться круглий стіл з питань оформлення документів, актів цивільного стану (свідоцтво про народження, шлюб, смерть). Захід проводитимуть Анастасія Бондаренко радник з питань ВПО при Міністерстві соціальної політики та керівник проекту від БО «БФ «Станція «Харків», а також Ірина Олександрівна Бєлова — керівник РАЦСа Орджонікідзевського району.

«У людей, які виїхали із зони АТО, дуже часто виникають проблеми з документами, які фіксують акти цивільного стану: свідоцтв про народження, шлюб, смерть. В процесі оформлення таких документів часто виникають проблеми і непорозуміння у відділах РАЦС. Після обговорення цих питань з керівництвом відділу РАЦС Орджонікідзевського району було прийнято рішення про проведення круглого столу, на якому переселенці зможуть особисто обговорити виникаючі проблеми і законодавчі шляхи їх вирішення і отримати професійну консультацію», – розповіла Анастасія Бондаренко.

«Проект спрямований на подолання правової неграмотності та беззахисності ВПО (вимушено переміщених осіб), формування громадської свідомості та надання переселенцям дієвих інструментів для захисту своїх прав. Ми запрошуємо на круглий стіл усіх волонтерів та активістів, які працюють в галузі надання юридичної допомоги ВПО, та самих переселенців, що зіткнулися з проблемам, пов’язаними з оформленням актів цивільного стану», – зазначила Олена Гончарова — Голова Правління БО «БФ «Станція «Харків».

Програма «Станція Права» БО «БФ «Станція «Харків» реалізовується в партнерстві з Чугуївською правозахисною групою за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 Контакти:  «Станція Харків», 063 893 56 56

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: