Круглий стіл з питань візової політики країн ЄС щодо українських громадян

10 вересня 2010 року Донецький інститут соціальних досліджень і політичного аналізу проводить круглий стіл з питань візової політики країн ЄС щодо українських громадян.

Виконавці дослідження запропонують результати моніторингу, проведеного ДІСДПА соціологічного опитування заявників консульських установ Чехії і Греції в Україні, які розміщені в містах Донецьку та Маріуполі.

Дослідження проходило в рамках реалізації 4-го етапу загальноукраїнського проекту громадської ініціативи «Європа без бар’єрів» «Моніторинг візової політики і практики держав-членів ЄС в Україні», підтриманого Міжнародним фондом «Відродження».

Предмет дослідження – оцінка українськими громадянами практики надання віз в консульських установах Чеської Республіки та Греції.

На обговорення виносяться наступні питання:

  • Результати моніторингу та виконання існуючих зобов’язань у галузі видачі віз громадянам України консульськими установами Чехії і Греції (Угода про спрощення оформлення віз та положення Візового Кодексу)
  • Результативність зусиль по отриманню візи, питома вага й причини відмов у їх наданні
  • Витрати на отримання візи; частка безоплатних віз
  • Робота консульства, ставлення працівників консульства до заявників

 

Початок о 14.30.

Захід відбудеться за адресою: Центр підвищення кваліфікації держслужбовців (м. Донецьк, бульвар Пушкіна, 32, ІІІ поверх)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: