Круглий стіл з питань співпраці між Україною та ЄС

22 вересня 2004 року Європейська програма МФВ спільно з програмою "Верховенство права" провели круглий стіл на тему "Посилення співпраці між Україною та ЄС щодо утвердження верховенства права в Україні".

22 вересня 2004 року Європейська програма МФВ спільно з програмою “Верховенство права” провели круглий стіл на тему “Посилення співпраці між Україною та ЄС щодо утвердження верховенства права в Україні”.

Круглий стіл відбувся у залі засідань Комітету з питань європейської інтеграції Верховної Ради України. У круглому столі взяли участь Народні депутати України Геннадій Удовенко та Сергій Головатий, представники Міністерства юстиції України, Міністерства закордонних справ України та Адміністрації Президента України, представники Представництва Європейської Комісії в Україні, Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Бюро інформації Ради Європи в Україні, а також представники громадських організацій та провідні українські юристи.

Під час круглого столу експерти обговорили попередні напрацювання робочої групи експертів, що її створив МФВ, та висловили пропозиції щодо удосконалення цих напрацювань. До тем, на яких зосереджено наше дослідження, належать питання прав людини, механізмів захисту прав людини (правосуддя) та питання належного врядування (good governance).

Круглий стіл є елементом відповідного проекту МФВ, що має на меті розробити  рекомендації щодо більш успішної співпраці між Україною та ЄС задля утвердження вeверховенства права  в Україні. Європейська політика сусідства та перспектива прийняття Плану дій Україна-ЄС пропонують ширші можливості для співпраці між Україною та ЄС у цьому напрямку, а також для активізації ролі організацій громадянського суспільства України. У зв’язку з цим Міжнародний фонд “Відродження” створив робочу групу експертів, що представляють різні громадські організації,  для здійснення відповідного дослідження та вироблення рекомендацій.

Наступним кроком в рамках проекту буде проведення аналогічного круглого столу у Брюсселі на початку листопада 2004 року.

Дмитро Шульга, менеджер “Європейської програми”
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: shulga@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а, к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: