Круглий стіл з метою обговорення проекту Звернення до органів місцевої влади

27 лютого 2007 року відбувся круглий стіл на тему "Обговорення проекту Звернення до органів місцевої влади щодо вдосконалення Рішення виконкому Вінницької міської ради № 2150 від 29.11.2001 року "Про правила підготовки технічних умов на проектування об’єктів будівництва та визначення пайової участі в розвитку інженерних комунікацій, соціальної інфраструктури та благоустрою міста Вінниці"".

27 лютого 2007 року відбувся круглий стіл на тему “Обговорення проекту Звернення до органів місцевої влади щодо вдосконалення Рішення виконкому Вінницької міської ради № 2150 від 29.11.2001 року “Про правила підготовки технічних умов на проектування об’єктів будівництва та визначення пайової участі в розвитку інженерних комунікацій, соціальної інфраструктури та благоустрою міста Вінниці””.

Мета проведення круглого столу – Доведення організаційної недосконалості запровадженої у м. Вінниці форми реалізації Постанови КМУ від 30 грудня 2000 р. № 1930 “Про встановлення граничного розміру залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів”.  Вироблення пропозицій щодо усунення виявлених недоліків та доопрацювання відповідного Рішення виконкому із застосуванням регуляторних процедур.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:


1. Представлення проблемних моментів НПА, який стосується підготовки техумов на проектування об’єктів будівництва та визначення пайової участі в розвитку інженерних комунікацій, соціальної інфраструктури та благоустрою міста Вінниці.


2. Представлення вихідної законодавчої бази, що стосується теми круглого столу.


3. Генерування та обговорення напрямків вдосконалення Рішення виконкому Вінницької міської ради № 2150 від 29.11.2001 року “Про правила підготовки технічних умов на проектування об’єктів будівництва та визначення пайової участі в розвитку інженерних комунікацій, соціальної інфраструктури та благоустрою міста Вінниці”.


4. Різне – обговорення пропозицій щодо формування експертних груп за планом проекту.


5.Підведення підсумків.
Олександра Горячева, менеджер програми
“Посилення впливу громадянського суспільства”
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: goriacheva@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: