Круглий стіл “Якість життя: чи є альтернатива європейській та євроатлантичній інтеграції?” у Харкові

22 грудня 2005 року в м. Ізюм Харківської області відбувся круглий стіл "Якість життя: чи є альтернатива європейській та євроатлантичній інтеграції?".

22 грудня 2005 року в м. Ізюм Харківської області відбувся круглий стіл “Якість життя: чи є альтернатива європейській та євроатлантичній інтеграції?”. Цей захід провели Центр прав людини “Древо життя” спільно  з  міською районною  газетою “Обрії  Ізюмщини” з метою обговорення бачення впливу інтеграції до ЄС та НАТО на якість життя громадян, що мешкають в малих містах та селах України.

Під час круглого столу було проаналізовано стандарти якості життя в Україні у порівнянні з країнами-членами ЄС та НАТО, досліджено вплив міфів та стереотипів на ставлення українців до ЄС та НАТО, обговорено здобутки та втрати малих міст та сільських районів в контексті європейської та євроатлантичної інтеграції; Європейську хартію щодо малих підприємств; перспективи та можливі наслідки вступу України до СОТ; форми і механізми співпраці між Україною, ЄС та НАТО (УПС, Європейська політика сусідства, Плани дій, технічна допомога з боку ЄС) та інші теми.

Доповіді та тези найбільш актуальних виступів будуть опубліковані у збірці матеріалів проекту “Європейська та євроатлантична інтеграція крізь призму якості життя”, що здійснюється Центром прав людини “Древо життя” за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та добродійників на виконання Державних програм інформування громадськості з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Під час круглого столу було проведено вікторину “НАТО: чи знаєш ти?…” серед старшокласників.

Євгенія Мартинюк, асистентка Європейської програми
тел: +380 (44) 486 25 96 
eлектронна пошта: martynyk@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, вул. Артема 44, оф.4

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: